Zázraky pomocí pránického léčení

Dílo Zázraky pomocí pránického léčení je mezníkem v oblasti energetického léčení. Tato převratná kniha spolu se svým autorem Mistrem Choa Kok Sui dosáhla od svého prvního vydání v roce 1987 pod původním názvem Starodávná věda a umění pránického léčení fenomenálního úspěchu, překročila hranice všech kontinentů a přinesla naději, uzdravení a posílení milionům lidí.

Tato kniha jednoduchým a systematickým způsobem představuje principy a techniky, které se může naučit zvládnout každý – s ověřenými výsledky! Využitím prány – životní energie se člověk naučí pomoci tělu znovu získat zdraví a urychlit jeho léčebný proces. Kniha obsahuje svědectví mnoha pacientů a léčitelů, kteří potvrzují regenerační schopnosti pránického léčení.

Zázraky pomocí pránického léčení, první kniha z řady dalších, byla přeložena do více než třiceti jazyků a publikována ve více než sedmdesáti zemích. Počty praktiků, kteří provozují pránické léčení ve svých domovech nebo v léčebných centrech a na klinikách, rostou mílovými kroky. Můžete je nalézt téměř ve všech větších městech po celém světě. 

Máme velkou radost, že v roce 2019 poprvé spatřila světlo světa kniha Zázraky pomocí pránického léčení ve svém plném rozsahu také v češtině. Jedná se o praktický manuál k Základnímu kurzu léčení pránou. Knihu vydalo nakladatelství Gaia Publishing.

„Zázraky se nedějí v rozporu z přírodou, ale pouze s tím, co je nám o přírodě známo“

Sv. Augustýn

Kniha Zázraky pomocí pránického léčení

650,- + poštovné
  • praktický manuál k základnímu kurzu léčení pránou
  • postupy léčení jednoduchých i závažnějších případů
  • svědectví pacientů i léčitelů z celého světa
Kniha