Arhatická jóga

Arhatická jóga je účinný duchovní systém, který má původ v Číně, Indii a Tibetu a který umožňuje člověku se duchovně vyvíjet v tak krátkém čase, jak jen je to možné. Slovo „arhat“  pochází z buddhistické tradice a vyjadřuje vysoce duchovně vyvinutou bytost, která již nepotřebuje další inkarnaci. „Jóga“ znamená jednotu s vesmírným vědomím. 

Kromě toho, že se jedná o pokročilé techniky, arhatická jóga slučuje a vytváří nedílný celek všech druhů jógy (radža jóga, karma jóga, laya/kundalini jóga, džňána jóga, bhakti jóga, mantra jóga a zjednodušená hátha jóga).

Nejprve se provádí čištění fyzického, éterického, astrálního a mentálního těla. Bez této  ‘očisty‘ by žádné duchovní cvičení nebylo bezpečné. Pak se učí techniky na aktivaci čaker  a  přivedení více duchovní energie ke zvýšení kontaktu s duší. Bezpečným probuzením energie kundalini se zvýší intuice, léčivá síla, charisma. Tato technika je praktikována pokročilými jogíny a je základem pro vytvoření  touženého ‘zlatého těla‘ na vyšších úrovních arhatické jógy.

Některé z přínosů semináře Arhatická jóga:

  • Naučíte se používat účinné techniky k očištění svých myšlenek a emocí a vybudování lepšího charakteru
  • Dozvíte se o pěti pilířích arhatické jógy a jak mohou pomoci k vyváženému a  bezpečnému duchovnímu rozvoji
  • Zvýšíte osobní magnetismus, sílu léčit a ostatní schopnosti tím, že se zvětší velikost a síla vaší aury a čaker
  • Naučíte se speciální meditaci, která cirkuluje duchovní energii skrze meridiány zvanými „mikrokosmický orbit.“ Cirkulování duchovní energie pomáhá odstranit „starodávná semínka“, zadržované emoce a ztuhlé negativní myšlenkové vzory
  • Dozvíte se, co jsou syndromy kundalini a jaké jsou prostředky k jejich nápravě

Arhatická jóga je určena pro ty, kteří mají zájem o bezpečný a rychlý duchovní rozvoj. Zahrnuje vše, co potřebujete vědět pro svůj duchovní vývoj, a také snadné, bezpečné, ale vysoce výkonné techniky k jeho urychlení.

POŽADAVEK: Pránická psychoterapie

CENA: 6 400 Kč

Přihláška na kurz:

1.stupeň arhatické jógy zahrnuje rychlou aktivaci čaker a otevření hlavních meridiánů, aby umožnilo proudění více energie kundalini a duchovní energie vaším systémem. Také si všimnete, že se vaše léčivé schopnosti ohromně zvýší, budete mít menší šanci na vyčerpání při léčení nebo při řešení negativních situací. Každá z našich čaker má navíc vlastní schopnosti. Aktivací těchto čaker se zvětšují všechny vlastní psychické / psychologické síly. 

Předpokladem je minimální dvouletá praxe na přípravné úrovni MCKS Arhatic Yoga®.