Otázky a odpovědi

Co je to prána a jak ji chápat?

Prána je životní energie, která udržuje tělo naživu a zdravé. Pojem prána možná znáte i pod jiným názvem: v řeckých oblastech se nazývá pneuma, v polynéštině mana a v hebrejštině ruah, což je výraz pro „dech života“. Studenti prošlí našimi kurzy dokáží tuto energii vysílat na sebe nebo pacienta a tím ho léčit. Díky tomu dojde k doslova „zázračnému uzdravení“.

Jakým způsobem může pránické léčení pomoci mně i ostatním?

Vysokou horečku zvládnete snížit během několika málo hodin a do jednoho až dvou dnů ji budete schopni zcela vyléčit. Efektivně můžete touto metodou ulevit od bolestí hlavy, zubů, svalových bolestech a dalších. Možnosti použití pránického léčení se nekladou žádné meze a lze tak prakticky vyléčit každou nemoc (závisí na schopnostech, zkušenostech léčitele a spolupráci pacienta), nebo alespoň zmírnit bolesti a zpříjemnit pacientovi celkový průběh nemoci.

Jak semináře probíhají? Potřebuji si vzít něco s sebou?

Semináře pránického léčení – základní kurz – je intenzivní dvoudenní seminář, který o víkendu (sobota, neděle) v čase obvykle od 9.00–18.00h s pravidelnými přestávkami a hodinovou obědovou pauzou. Na seminář si přinese každý účastník vlastní blok a psací potřeby na poznámky a důležité informace. Dále je účastníkům doporučeno vzít si vlastní přezuvky a nějaké drobné občerstvení (v lepším případě i oběd). V průběhu semináře budete mít možnost zakoupit si knihu s názvem Zázraky pomocí pránického léčení, která slouží jako učebnice s probíranou látkou a rozšiřujícími tématy. Je žádoucí, aby ji měl každý jednotlivý student.

V průběhu kurzu jsem došel k závěru, že seminář pro mě není vhodný. Vrátíte mi peníze?

Pokud z nějakého důvodu usoudíte, že pro vás seminář pránického léčení (základní kurz) není vhodný, tak je nutné to nahlásit již v průběhu prvního dne a bude vám vraceno 80% z celkové zaplacené částky. V průběhu druhého dne vrácení zaplacené částky již není možné.

Kurz byl skvělým zážitkem a rád bych se i nadále setkával s dalšími léčiteli, je to možné?

Samozřejmě, rádi se s vámi uvidíme :). Můžete se s námi pravidelně setkávat v centru v Plzni nebo v Praze.

Máte další otázky?

Napište nám a my se vám ozveme :).